יוצאים לבלות: 5 אטרקציות בבת ים

בת ים היא עיר על חוף הים במרכז הארץ, והיא מקום המגורים של יותר ממאה אלף אנשים. בעיר המרכזית הזאת קיימות אטרקציות מסוגים שונים לכל הגילאים. אז אילו אטרקציות תמצאו בבת ים? במאמר הבא תמצאו חמש מיני רבות.

מוזיאון בת ים לאומנות

מוזיאון האומנות שממוקם בפארק בעיר בת ים מציע תערוכות קבועות ומזדמנות של אומנים מקומיים שונים. התערוכות המגוונות יכולות להתאים לכל הגילאים, כך גם הילדים יוכלו להנות מהחוויה האומנותית. מיצגי האומנות שתראו במוזיאון הם פסלים, רישומים וציורים של אומנות עכשווית. ובנוסף לאלה, לעיתים מתקיימות פעילויות שונות ושיתופי פעולה בתוך המוזיאון ומטעמו. המוזיאון מציע גם קטלוגים שבהם תוכלו להתרשם מאומנות.

טיילת בת ים

העיר הצמודה לים מציעה טיילת ליד החוף שבה אפשר לרכוב על אופניים או ללכת ברגל. בטיילת תוכלו למצוא מגוון רחב של מסעדות של שלל מטבחים ועדות, ברים, בתי קפה ומקומות לשבת בהם עם אווירה נעימה, במיוחד אם אתם מגיעים לטייל בזמן השקיעה. המזרקות שישולבו בקרוב בטיילת יוסיפו עניין ויופי למקום, ומדי פעם כבר מתקיימים בטיילת גם ירידים ופסטיבלים.

חדרי בריחה

כבר כמה שנים שהמשחק הכיפי הזה הוא הבחירה הטובה לבריחה קצרה מהמציאות. חדרי בריחה הם חדרים שמהם תוכלו לצאת אחרי שתפתרו את החידות השונות, והם יכולים להיות בנושאים וברמות שונות. בעיר בת ים תוכלו למצוא חדרי בריחה בנושאים שונים, כמו המקפיא, המטופל ובית היתומים. החדרים מאובזרים ומאתגרים בצורה מרשימה. שווה לנסות.

ביליארד ובאולינג

מתכננים ערב של כל המשפחה או דייט צוהריים קליל וכיפי? אם אתם חובבי משחקים, אתם תוכלו להנות ממשחקי ביליארד ובאולינג באזור התעשייה של בת ים. אזור המשחקים הזה יכול להתאים גם לילדים ולבני נוער, וגם למבוגרים שרוצים לשחק ולהשתעשע. במקום תוכלו למצוא מתחם באולינג, מתחם סנוקר, ואפילו פינה שבה נמצא בר עם מקומות עישון.

בית שלום אש

שלום אש היה סופר שכתב ספרים ביידיש שמוכרים עד היום, תורגמו לשפות רבות ועוררו מחלוקות בקהילה שבה פעל. ביתו בבת ים הפך למוזיאון לאחר מותו, ואפשר לראות בו את חייו ופועלו. בנוסף לעיסוקו בכתיבה, הוא היה אספן של מוצרי יודאיקה ושל ספרים. בבית שלום אש תוכלו למצוא את הספרים שהוא עצמו כתב, ספרים רבים אחרים בשפות שונות, חלקם עתיקים מאוד. התלהבותו מאומנות מודרנית גרמה לו לאסוף גם יצירות אומנות של ציירים גדולים, כמו שאגאל, דגה ומואיז קיסלינג.

לסיכום

בת ים היא מקום ייחודי שבו תוכלו למצוא אטרקציות לכל המשפחה, גם לילדים וגם למבוגרים. הטיילת שנמצאת בחוץ עם כל המקומות שתוכלו למצוא בה, מקומות בילוי השונים, המוזיאונים ואפילו מקומות שבהם תוכלו לברוח קצת וליהנות. בת ים המתחדשת היא המקום האידיאלי לבלות בו.

מאמרים אחרונים

נגישות