פיתוח וייצור מכונות לתעשייה: הכירו את ארק אוטומציה

כידוע, מכונות הן חלק בלתי נפרד מהתעשייה המודרנית. הן משמשות כיום כאמצעי בולט, עבור ייצור של אינספור מוצרים, חלקים שונים עבור מוצרים וכן חומרי גלם למיניהם. יש מכונות אשר מתמחות בביצוע פעולות ספציפיות, כגון אריזה. כמו כן, ישנו התחום הייחודי של מכונות הרכבה. אך חשוב לזכור, כי מכונות מיוחדות אלה, הן בעצמן מוצר אשר יש לתכנן ולייצר במקצועיות. כיצד עושים זאת? למי תוכלו לפנות, בכדי לקבל מענה לפיתוח וייצור מכונות הרכבה, בהתאם לדרישותיכם? הכירו את חברת ארק אוטומציה.

מכונות מורכבות, אתגר מורכב

לא פשוט לתכנן מכונות הרכבה. כאמור, ארק אוטומציה תוכל לסייע לכם בכך, באופן המקצועי ביותר. אם אתם מחפשים פתרון עבור פיתוח מכונות, החברה הזאת מתמחה בתחום זה בדיוק. במבט רחב יותר, ארק אוטומציה ידועה כמומחית מקומית בולטת, בכל הנוגע לפיתוח וייצור מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות לפי דרישת הלקוח. בין לקוחותיה, נמצאות חברות הייטק, חברות רגילות מסוגים שונים וגם יוזמים פרטיים.

ארק אוטומציה ומכונות הרכבה

ארק אוטומציה מייצגת כמה חברות בינלאומיות שהן יצרניות מובילות של מכונות הרכבה וקווי הרכבה רובוטיים. החברה מסייעת ללקוחותיה לבצע את השלב הראשוני החיוני של אפיון פתרונות מסוג זה. לאחר מכן, היא מסייעת להם גם בהתקנת הפתרונות, בהטמעת השימוש בהן בעסק וכן במתן שירות שוטף למכונות אלה.

 

 

מה כלול בתכנון?

כפי שהסברנו, תכנון מכונות הרכבה בעצמו מורכב למדי. לשם ההמחשה, קחו לדוגמה את המאפיינים הנפוצים עבורן, אשר כוללים היבטים אלה: מורכבות המכונה וגודלה, קצב עבודתה (מהירות מציבה אתגרים שונים), רמת הדיוק שנדרשת בפעולותיה להרכבה או הצורך בשילוב תחנות הרכבה ידניות בתהליך ההרכבה. מהיבט אחר, במכונות הרכבה מקבלים בין השאר ביטוי, התחומים הבאים:

  • אוטומציה – כל הרעיון הבסיסי של מכונות הרכבה, הוא שהן יכולות לבצע רצף פעולות באופן אוטומטי, מדויק וזריז. אוטומציה הוא תחום ידע טכנולוגי חשוב וותיק למדי כיום. הוא גם נושא מורכב ומתוחכם למדי, כך שיש חשיבות מכרעת, לעבוד עם מומחים בכל הנוגע אליו.
  • בקרה – מכונות באשר הן מחייבות בקרה. במקרה של אוטומציה, הבקרה היא ברובה אלקטרונית וממוחשבת.
  • בדיקת איכות – מכונות הרכבה מסוגלות להגיע לתפוקה מרשימה ומהירויות גבוהות מאוד. אך כל זה מחייב עמידה ברף איכות שנקבע למכונה, מהיבטים שונים של איכות התוצר שהיא מפיקה. לכן, ישנו צורך בשילוב תחנות בדיקה לתוצרי המכונה.

מה כלול במכונה?

מכונות כאלה כמובן מתוכננות באופן שונה, בהתאם לדרישות הלקוח. אלה פעמים רבות מכונות לפי סוגי מבנה נפוצים, כגון “קרוסלה”, מכונת הרכבה אליפטית (שמבוססת על שרשרת פלדה) או מכונות הרכבה עם פלטים ומסועים. יש מכונות הרכבה מבוססות פנאומטיקה ויש מכונות מבוססות מנגנונים מכניים. בדרך כלל, בתכנון וייצור מכונת הרכבה ישנו בכל מקרה צורך במענה להיבטים כגון חיבור חלקים קבוע (באמצעות הדבקה, ריתוך או הלחמה), הברגה ושימון.

מה עוד החברה מציעה?

ארק אוטומציה עוסקת גם ב

  • רובוטים – רובוטים תעשייתיים מסוגים שונים.
  • מכונות סדרתיות – אשר מיוצרות בייצור המוני.
  • ארונות חשמל תעשייתיים – כולל מערכות הגנה, מאוורר ופילטר.
  • עיבוד שבבי ו-CNC – מכונות עיבוד שבבי ושירותי עיבוד שבבי, בהתאם לדרישות הלקוח.
  • מערכות בקרה תעשייתית – פיתוח מערכות שליטה ובקרה. לחברה התמחות מיוחדת בבקרים של LG, סימנס ו-Yaskawa ובבקרת מכונה מסוג PLC.
  • יישומי איסוף ועיבוד נתונים

החברה מציעה גם שירות של שדרוג טכנולוגיה קיימת, אשר מסייע לצמצם עלויות ייצור באופן משמעותי.

לסיכום

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, בכל הנוגע לתכנון וייצור מכונות הרכבה. ארק אוטומציה היא הכתובת הטובה ביותר לפנייה בנושא זה.

מאמרים אחרונים

נגישות