יצאנו לבדוק: 4 השכונות הכי טובות בבת ים

רוצים לגור בבת ים? מחפשים לעבור לשכונה טובה יותר בבת ים? בת ים היא עיר מרכזית על רצועת החוף של הים התיכון, היא נגישה ויש ממנה כבישים צפונה, דרומה ומזרחה. בעתיד צפויים להגיע לעיר בת ים קווי רכבת קלה וקווי מטרו שיקלו את הנסיעה בין הערים השונות בגוש דן. יצאנו לבדוק בשבילכם מהן השכונות הכי טובות בבת ים. הינה התוצאות לפניכם:

רמת יוסף

רמת יוסף היא שכונה ותיקה, והיא קרובה במיוחד לנתיבי איילון ולתחנה הרכבת של בת ים. בנוסף לאלה, היא תהיה נגישה עוד יותר אחרי סיום בניית הרכבת הקלה והמטרו, כי אלה ייכנסו אל השכונה ויעצרו בה. השכונה היא שכונה אטרקטיבית עם הצעות נדל"ן שוות, ולכן גם משפחות צעירות וגם משקיעים מחפשים בשכונה דירות. בנוסף לאלה, מכללת בת ים נמצאת בשכונה, והסטודנטים שלומדים בה גרים לעיתים בתוך השכונה.

צפון מערב

בשכונה תמצאו בנייה ברמה גבוהה ועוד פרויקטים חדשים שמחדשים את פני השכונה, וקהילה תוססת. השכונה מורכבת ממגוון רחב של משפחות, ומוסדות החינוך שמשמשים אותם הם מוסדות חינוך ברמה גבוהה. בקרבת הים תוכלו למצוא מקומות בילוי, בתי קפה ומסעדות שונות. יתר על כן, השכונה מאוד אטרקטיבית מבחינה כלכלית, ואפשר לראות את האטרקטיביות גם במחירי הנדל"ן שעלו בעשור האחרון.

דרום מערב

בדרום מערב תמצאו פארקים, חופים, מקומות בילוי, מרכזי קניות, וכמובן, גם תחבורה ציבורית נוחה. שלל הגילים של תושבי השכונה יוצר גיוון מעניין של משפחות צעירות וותיקות. הפארקים והגינות הרבות משמשות את הורי הילדים ואת האזרחים הוותיקים כאחד, וחופי הים לא שונים מהם. השכונה נמצאת קרוב לטיילת, כך שיש הרבה מקומות בילוי ומסעדות, ומהעבר השני תוכלו למצוא את אזור התעשייה.

רמת הנשיא

השכונה הזו היא השכונה שעוברת הכי הרבה חידושים והתחדשויות. תוכניות בנייה חדשות אושרו כבר, והבניינים הרבים שקמים בשכונה ישנו את פניה. דבר נוסף שקורה בשכונה הוא הרכבת הקלה והמטרו, אלה יהפכו את השכונה לנגישה ואת התעסוקה בערים הקרובות לאפשרית. גם פה מחירי הנדל"ן גדלים ומראים את מגת העלייה של הנדל"ן בעיר בת ים.

לסיכום

העיר בת ים היא עיר בתנופה, והשכונות שבה רק מוכיחות את העלייה ברמת העיר. השכונות הצפוניות יותר של העיר קרובות יותר לתל אביב ולנתיבי איילון, כשמצד אחד ישנה שכונה שגובלת בים, ומהצד השני שכונה שבה ישנו מתחם תעסוקה. לעומת אלה, ישנן השכונות הדרומיות, גם השכונות האלה נהנות מהצמיחה במחירי הנדל"ן, מחינוך טוב ומקומות בילוי רבים. הפארקים הפזורים בכל השכונות יתנו לכם את ההזדמנות לחוות את הטבע קצת.

מאמרים אחרונים

נגישות