קרוב לבית: חנות החיות בבת ים שאתם חייבים להכיר!

גידול חיות מחמד הוא תחביב נהדר. במוקדם או במאוחר, תחביב זה יביא אתכם להיכרות קרובה לא רק עם בעל החיים, אלא גם עם עולמן המופלא של חנויות הציוד לבעלי חיים. אם אתם גרים בבת ים או בסביבתה, יש חנות אחת כזו שאתם חייבים להכיר – "טופ דוג”. ולא, היא לא רק עבור בעלי כלבים. מה היא מציעה? 

לא רק חיית מחמד

חובבי בעלי חיים ומגדלים בעל חיים כלשהו? אז אתם וודאי כבר יודעים, שזה לא נגמר בהבאת בעל החיים לבית ובהאכלתו הסדירה. עם הזמן, מגלים שהטיפול הנכון בבעל החיים דורש עוד ציוד מסוגים שונים. מדי פעם יש צורך בטיפולים מיוחדים. לעתים מופיעה מטרד מפתיע כגון פרעושים, אשר מחפשים עבורו פתרון. בקיצור – לא משעמם! וכל זה יביא אתכם שוב ושוב לחנות החיות החביבה עליכם. אם אתם מחפשים חנות חיות בבת ים, תוכלו להיכנס לאתר "טופ דוג" ולמצוא שם את כל הדרוש לכם. ואכן, מציאת חנות חיות טובה, הולכת או צריכה ללכת יד ביד, עם הכנסת בעל חיים לבית לראשונה. בחנות כזו, תקבלו מענה מלא וגם איכותי לכל הדרוש. עם הזמן, תלמדו ותתעמקו יותר ויותר לגבי המוצרים השונים שזמינים ותדעו לבחור לבעל החיים (ועבורכם) את הטוב ביותר. אז מה תמצאו בטופ דוג?

מענה לחיות הנפוצות

בהנחה שאינכם מגדלים זברה, פינגווין או משהו מיוחד מסוג זה, סביר שתמצאו בטופ דוג מענה מלא לגבי סוג בעל החיים שברשותכם. יש בעלי חיים רבים שכדאי לגדל בבית, ואלה שייכים לרוב לאחת מהקטגוריות הבאות:

  • כלבים – זהו אולי בעל החיים הנפוץ ביותר לגידול פרטי. בין אם אלה כלבים מגזעים קטנים או גדולים, ארוכי שיער או קצרי שיער ומכל גזע פופולארי – יש בחנות זו את כל הדרוש עבורם.
  • חתולים – כידוע, חתולים הם "עולם אחר" ביחס לכלבים. יש להם מזון מיוחד משלהם, אביזרים ייעודיים עבורם וכדומה.
  • ציפורים – פחות פופולאריים מכלבים וחתולים, אך עדיין נפוצים למדי בבתים.
  • דגים – בעל חיים קלאסי לגידול בבית, שהוא שקט וקל יחסית לגידול.
  • מכרסמים / יונקים קטנים – עוד סוג בעל חיים יחסית פשוט לגידול. אך גם עבורו תצטרכו להבין, מהם סוגי המזון שבהם יש להאכיל אותו, הכלובים המתאימים וכן הלאה.

מזון, ציוד ושירותים משלימים

עבור כל אלה, טופ דוג מציעה:

  • מזון – חשוב להבין, שיש סוגי מזון שמזיקים לבעלי חיים ספציפיים ולהפך – רכיבי מזון שחשוב להם לקבל. טופ דוג מציעה מוצרי איכות ממותגים מובילים, של מזון להאכלה שוטפת של בעל החיים שלכם.
  • ציוד – צעצועים, כלובים, רצועות וכן הלאה. אם מזון איכותי הוא האלף בית והבסיס, בנושא הציוד ישנו מקום רב במיוחד להתעמק, לפנק את בעל החיים שלכם ולהקל עליכם את הטיפול בו.
  • מספרה – זהו שירות משלים מיוחד וחשוב. במספרה בעל החיים שלכם יקבל טיפול כולל – מעין "אוברול", שהוא יותר מאשר תספורת בלבד. לדוגמה: אמבטיה, גזירת ציפורניים לכלב, ניקוי אוזניים ועוד.
  • ייעוץ – צוות החנות ישמח לסייע לכם בייעוץ, בעזרת ניסיונו הרב.

להגיע ולהזמין בקלות

שני הסניפים הפיזיים של החנות בבת ים, הם ברחוב בלפור ובאזור התעשייה. ביחד, שני מיקומים אלה מספקים אופציה מעולה, לכל חובב חיות שזקוק לציוד מסוגים כאלה ואחרים עבור בעל החיים. מלבד הגעה לחנות, שתמיד מומלצת, טופ דוג מאפשרת הזמנה גם דרך אתר החנות.

לסיכום

מה שדרוש לכם זו חנות אחת, בה ישנו כל הציוד והמזון עבור חיית המחמד שלכם וכל שירותי העזר החשובים (כגון מספרה או ייעוץ). היכנסו לאחד מסניפי טופ דוג ותמצאו חנות כזו בדיוק! 

מאמרים אחרונים

אפנדציטיס: הכול על דלקת התוספתן

מרגישים כאבים בצד הימני התחתון של הבטן? דלקת התוספתן היא מצב רפואי שבו התוספתן, שלוחה קטנה בצורת אצבע מהמעי הגס, הופך למודלק. האבחון של דלקת

נגישות